e dirt bike

e výrobce dirtových kol

Prozkoumejte vzrušení z jízdy na elektrickém motocyklu

Jste připraveni zažít vzrušení z dobrodružství v terénu s nejnovější inovací v oblasti zábavy na dvou kolech? Nehledejte nic jiného než e dirt bike, dokonalou kombinaci síly, výkonu a ekologických technologií.

Uvolněte sílu

Dirt bike je vybaven vysoce výkonným elektromotorem, který poskytuje okamžitý točivý moment, zajišťuje rychlou akceleraci a působivé maximální rychlosti. Ať už zdoláváte nerovné terény nebo projíždíte stezky, toto elektrické motokolo nabízí vzrušující jízdu, která ve vás zanechá touhu po více.

Tichý a šetrný k životnímu prostředí

Jednou z výjimečných vlastností e dirt bike je jeho tichý chod. Na rozdíl od tradičních motocyklů poháněných plynem tento elektrický model produkuje nulové emise a minimální znečištění hlukem. Nyní si můžete užít vzrušení z jízdy, aniž byste narušili klid přírody nebo svých sousedů.

Baterie s dlouhou životností

S e dirt bikem můžete objevovat přírodu po delší dobu. Jeho pokročilá lithium-iontová baterie poskytuje velkorysý dojezd, který vám umožní pokrýt větší plochu na jedno nabití. Ať už plánujete den plný dobrodružství nebo víkendový útěk, toto elektrické motokolo má výdrž, aby drželo krok s vaším nadšením.

Snadná údržba

Pryč jsou časy chaotických výměn oleje a složité údržby motoru. Elektrokolo vyžaduje minimální údržbu, což vám šetří čas a peníze. S méně pohyblivými součástmi a nulovou spotřebou paliva toto elektrické kolo zjednodušuje proces údržby, takže můžete strávit více času jízdou a méně času utahováním.

Navrženo pro bezpečnost

Vaše bezpečnost je naší nejvyšší prioritou, a proto je e dirt bike vybaven pokročilými bezpečnostními prvky. Od citlivých brzd a robustního odpružení až po odolné pneumatiky a ochranné vybavení je každý aspekt tohoto elektrického motocyklu navržen tak, aby vás udržoval v bezpečí během vašich vzrušujících dobrodružství.

Přizpůsobitelný zážitek z jízdy

Dirt bike nabízí přizpůsobitelný zážitek z jízdy, aby vyhovoval jezdcům všech úrovní dovedností. Díky nastavitelným nastavením rychlosti, točivého momentu a odpružení můžete svou jízdu doladit tak, aby odpovídala vašim preferencím a terénu, který zdoláváte. Ať už jste začátečník nebo zkušený jezdec, toto elektrické kolo se přizpůsobí vašim potřebám.

Připojte se k elektrické revoluci

Výběrem e dirt bike nejenže přijímáte vzrušení z jízdy v terénu, ale také přispíváte k zelenější budoucnosti. Se svým provozem s nulovými emisemi a ekologickým designem je toto elektrické motokolo udržitelnou alternativou k tradičním modelům na plyn. Tak proč čekat? Připravte se zažít adrenalinovou jízdu na elektrokole a prozkoumejte přírodu jako nikdy předtím. Připojte se k elektrické revoluci a vydejte se na nezapomenutelná dobrodružství s tímto výkonným, ekologickým a vysoce výkonným elektrickým motokrosem.

Kvalita – elektrická koloběžka pro dospělé

2024 2025 2026 vlastní výkonný motor: 350w 500w 1000w 2000w 3000w 4000w atd. Maximální rychlost: 25km/h, 60km/h, 80km/h, 90km/h, 120km/h a tak dále. Baterie: 10ah 12ah 13ah 20ah 30ah 40ah 50ah lithiová baterie na výběr. Najeto: 15 km až 120 km závisí na vašem požadavku. Brzdy, odpružení, terénní nebo městské silniční pneumatiky, 8, 10, 12, 14 a jiné velikosti kol.

Velkoobchodní cena elektrických skútrů

Nejlepší velkoobchodní cena od China Rooder továrny na elektrické skútry.

Doručení

Dodání 7-60 dní závisí na modelech a množství.

Záruka na escooter

Záruka 12 měsíců na ovladač, motor a nabíječku, 6 měsíců na baterii, světla, pneumatiky. Všechny náhradní díly jsou k dispozici.

Certifikáty elektrických skútrů

CE FCC ROHS certifikáty, také máme MSDS, UN38.3 a transportní certifikace.

Videa

Prohlídka továrny

Elektrické koloběžky

Elektrická kola

Citycoco

Videa na YouTube – Elektrické skútry

Videa na YouTube – elektrická kola

Videa na YouTube – chopper citycoco

Videa na YouTube – náhradní díl na elektrický skútr a odstraňování problémů

Hot Tags:

escooter

city coco

elektrické kolo

elektrický motocykl

koloběžka citycoco

citycoco hm8

elektrická koloběžka s dlouhým dojezdem

továrna na elektrické skútry

Sbírka:

elektrické skútry

továrna citycoco

elektrická kola

elektrické motocykly

nejlepší skútr pro dospělé

koloběžka s velkými koly

terénní elektrická koloběžka

3kolová elektrická koloběžka

electric scooter manufacturer

Kategorie:

výrobce elektrických skútrů

městský výrobce kokosu

dodavatel elektrokol

továrna na elektrické motocykly

díly pro elektrické skútry

citycoco scooter

elektrický moped

mobilní skútry

Novinky:

elektrická koloběžka

citycoco

elektrické kolo

elektrický motocykl

elektroroller chopper

city coco

chopper citycoco

nejlepší elektrický skútr

 

Kupte 10 nejlepších elektrických skútrů online: https://www.ronzlla.com/

 

Kontaktujte prosím Číslo Whatsapp výrobce elektrických skútrů —

Kontaktujte nás hned teď a získejte nejlepší cenu za hromadnou objednávku!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík