5000w ebike

Výrobce ebike 5000w

Nejlepší výkon: Představujeme 5000W elektrokolo

Uvolněte sílu 5000W elektrokola

Jste připraveni zažít vzrušení z nesrovnatelné rychlosti a výkonu? Nehledejte nic jiného než naše revoluční 5000W elektrokolo. Díky své nejmodernější technologii a výjimečnému výkonu je toto elektrokolo navrženo tak, aby posunulo váš zážitek z jízdy na zcela novou úroveň.

Bezkonkurenční výkon a rychlost

5000W elektrokolo je vybaveno vysoce výkonným 5000wattovým motorem, což z něj dělá jedno z nejvýkonnějších elektrokol na trhu. To znamená, že můžete bez námahy dosáhnout rychlosti až 50 mil za hodinu a ostatní elektrokola zanechat v prachu. Ať už dojíždíte do práce nebo prozkoumáváte terénní stezky, toto elektrokolo vám poskytne rychlost a výkon, které potřebujete.

Dlouhá výdrž baterie

Bojíte se, že se vám během dobrodružství vybije baterie? Nebuď. Naše 5000W elektrokolo je dodáváno s nejmodernější lithium-iontovou baterií, která nabízí působivý dojezd až 80 mil na jedno nabití. To znamená, že můžete jezdit hodiny bez starostí s hledáním nabíjecí stanice. Baterie se navíc rychle nabíjí, což vám umožní rychle se vrátit na cestu.

Výjimečná odolnost a pohodlí

Chápeme, že pohodlí a odolnost jsou u elektrických kol zásadní. To je důvod, proč je 5000W elektrokolo vyrobeno s robustním rámem a vysoce kvalitními komponenty, které zajišťují, že vydrží požadavky každodenního používání. Kolo je navíc vybaveno pohodlným sedlem a ergonomickými řídítky, které vám umožní užít si dlouhé jízdy bez jakéhokoli nepohodlí.

Pokročilé bezpečnostní funkce

Vaše bezpečnost je naší nejvyšší prioritou. 5000W elektrokolo je vybaveno pokročilými bezpečnostními prvky, včetně výkonných kotoučových brzd, které poskytují spolehlivou brzdnou sílu za jakýchkoli povětrnostních podmínek. Kolo je také vybaveno jasnými LED světly, které zajišťují, že budete viditelní pro ostatní účastníky silničního provozu, a to i za špatných světelných podmínek. S těmito bezpečnostními prvky můžete jezdit s jistotou a klidem.

Přizpůsobitelný zážitek z jízdy

Věříme, že každý jezdec je jedinečný, a proto 5000W eBike nabízí přizpůsobitelný zážitek z jízdy. Kolo je dodáváno s několika jízdními režimy, které vám umožňují upravit výkon a rychlost tak, aby vyhovovaly vašim preferencím a terénu, na kterém jedete. Ať už chcete plout volným tempem nebo využít plný výkon 5000W motoru, volba je na vás.

Šetrné k životnímu prostředí

Výběrem 5000W elektrokola získáte nejen výkonnou a vzrušující jízdu, ale také pozitivně ovlivníte životní prostředí. Elektrokola produkují nulové emise, což pomáhá snižovat znečištění ovzduší a bojovat proti změně klimatu. Můžete si tedy užívat své jízdy s vědomím, že svým dílem přispíváte k čistší a zelenější budoucnosti.

Závěr

Elektrokolo s výkonem 5000 W mění hru ve světě elektrických kol. Díky svému bezkonkurenčnímu výkonu, dlouhé výdrži baterie, odolnosti a pokročilým bezpečnostním funkcím nabízí bezkonkurenční zážitek z jízdy. Ať už jste hledač vzrušení, který hledá adrenalin, nebo dojíždějící, který potřebuje spolehlivý a efektivní způsob dopravy, toto elektrokolo je perfektní volbou. Tak proč čekat? Připravte se na uvolnění výkonu 5000W elektrokola a vydejte se na další dobrodružství.

Kvalita – elektrická koloběžka pro dospělé

2024 2025 2026 vlastní výkonný motor: 350w 500w 1000w 2000w 3000w 4000w atd. Maximální rychlost: 25km/h, 60km/h, 80km/h, 90km/h, 120km/h a tak dále. Baterie: 10ah 12ah 13ah 20ah 30ah 40ah 50ah lithiová baterie na výběr. Najeto: 15 km až 120 km závisí na vašem požadavku. Brzdy, odpružení, terénní nebo městské silniční pneumatiky, 8, 10, 12, 14 a jiné velikosti kol.

Velkoobchodní cena elektrických skútrů

Nejlepší velkoobchodní cena od China Rooder továrny na elektrické skútry.

Doručení

Dodání 7-60 dní závisí na modelech a množství.

Záruka na escooter

Záruka 12 měsíců na ovladač, motor a nabíječku, 6 měsíců na baterii, světla, pneumatiky. Všechny náhradní díly jsou k dispozici.

Certifikáty elektrických skútrů

CE FCC ROHS certifikáty, také máme MSDS, UN38.3 a transportní certifikace.

Videa

Prohlídka továrny

Elektrické koloběžky

Elektrická kola

Citycoco

Videa na YouTube – Elektrické skútry

Videa na YouTube – elektrická kola

Videa na YouTube – chopper citycoco

Videa na YouTube – náhradní díl na elektrický skútr a odstraňování problémů

Hot Tags:

escooter

city coco

elektrické kolo

elektrický motocykl

koloběžka citycoco

citycoco hm8

elektrická koloběžka s dlouhým dojezdem

továrna na elektrické skútry

Sbírka:

elektrické skútry

továrna citycoco

elektrická kola

elektrické motocykly

nejlepší skútr pro dospělé

koloběžka s velkými koly

terénní elektrická koloběžka

3kolová elektrická koloběžka

electric scooter manufacturer

Kategorie:

výrobce elektrických skútrů

městský výrobce kokosu

dodavatel elektrokol

továrna na elektrické motocykly

díly pro elektrické skútry

citycoco scooter

elektrický moped

mobilní skútry

Novinky:

elektrická koloběžka

citycoco

elektrické kolo

elektrický motocykl

elektroroller chopper

city coco

chopper citycoco

nejlepší elektrický skútr

 

Kupte 10 nejlepších elektrických skútrů online: https://www.ronzlla.com/

 

Kontaktujte prosím Číslo Whatsapp výrobce elektrických skútrů —

Kontaktujte nás hned teď a získejte nejlepší cenu za hromadnou objednávku!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík