72V ebike

Výrobce ebike 72v

Síla a účinnost 72V Ebike

Pokud jde o elektrokola, 72V ebike vyniká jako výkonná a efektivní volba. Díky své vysokonapěťové baterii a pokročilým funkcím nabízí 72V ebike, známé také jako Mocha, vzrušující zážitek z jízdy a zároveň je šetrné k životnímu prostředí.

Výhody 72V Ebike

Jednou z klíčových výhod 72V ebike je jeho vynikající výkon a výkon. Vyšší napětí umožňuje rychlejší zrychlení a vyšší maximální rychlosti ve srovnání s modely s nižším napětím. Ať už dojíždíte do práce nebo si užíváte víkendovou jízdu, 72V ebike poskytuje vzrušující a vzrušující zážitek. Další výhodou 72V ebike je jeho prodloužený dojezd. Baterie s vyšším napětím poskytuje více energie a umožňuje vám cestovat na delší vzdálenosti na jedno nabití. To je výhodné zejména pro ty, kteří používají své ebike pro každodenní dojíždění nebo si užívají dlouhé vyjížďky o víkendech. Kromě toho nabízí 72V ebike zvýšenou účinnost. Vyšší napětí snižuje energetické ztráty při nabíjení a vybíjení, což vede k efektivnějšímu využití kapacity baterie. To znamená, že můžete jezdit déle a méně často nabíjet, což z dlouhodobého hlediska šetří čas i peníze.

Vlastnosti elektrokola Mocha 72V

Elektrokolo Mocha 72V je špičkový model, který kombinuje výkon, efektivitu a styl. Zde jsou některé z jeho pozoruhodných vlastností:

  1. Výkonný motor: Mocha je vybavena vysoce výkonným motorem, který poskytuje působivý točivý moment a zrychlení. Ať už šplháte do strmých kopců nebo se pohybujete v městském provozu, motor Mocha zajišťuje hladkou a výkonnou jízdu.
  2. Baterie s dlouhou výdrží: 72V baterie modelu Mocha poskytuje dostatek energie. výkon pro delší jízdy. S plným nabitím si můžete užívat hodiny jízdy bez obav z vybití baterie.
  3. Pokročilé odpružení: Mocha je vybavena sofistikovaným systémem odpružení, který absorbuje nárazy a vibrace a poskytuje pohodlná a stabilní jízda i na nerovném terénu.
  4. Responzivní brzdy: Bezpečnost je nejvyšší prioritou a citlivé brzdy Mocha zajišťují rychlé a spolehlivé zastavení v jakékoli situaci. li>
  5. Inteligentní displej: Mocha je vybavena uživatelsky přívětivým displejem, který poskytuje základní informace, jako je rychlost, stav baterie a ujetá vzdálenost. Umožňuje vám také přizpůsobit různá nastavení podle vašich preferencí.

Proč si vybrat 72V Ebike?

Výběr 72V ebike, jako je Mocha, nabízí několik výhod oproti jiným modelům . Za prvé, vyšší napětí poskytuje výkonnější a vzrušující zážitek z jízdy, takže je ideální pro ty, kteří mají rádi rychlost a zrychlení. Za druhé, prodloužený dojezd umožňuje delší jízdy bez nutnosti častého dobíjení, což poskytuje pohodlí a svobodu. Navíc účinnost 72V ebike znamená, že můžete ušetřit čas i peníze na nabíjení. S menším počtem nabíjecích cyklů můžete strávit více času jízdou a méně času čekáním na dobití baterie. Ekologická povaha elektrokol navíc přispívá ke snížení emisí uhlíku a podpoře udržitelné dopravy.

Závěr

72V ebike, jehož příkladem je Mocha, nabízí silný a efektivní zážitek z jízdy. Se svou vysokonapěťovou baterií, pokročilými funkcemi a stylovým designem je 72V ebike nejlepší volbou pro ty, kteří hledají rychlost, dojezd a šetrnost k životnímu prostředí. Ať už dojíždíte do práce nebo se vydáváte za dobrodružstvím, 72V ebike vám jistě poskytne vzrušující a příjemnou jízdu.

Kvalita – elektrická koloběžka pro dospělé

2024 2025 2026 vlastní výkonný motor: 350w 500w 1000w 2000w 3000w 4000w atd. Maximální rychlost: 25km/h, 60km/h, 80km/h, 90km/h, 120km/h a tak dále. Baterie: 10ah 12ah 13ah 20ah 30ah 40ah 50ah lithiová baterie na výběr. Najeto: 15 km až 120 km závisí na vašem požadavku. Brzdy, odpružení, terénní nebo městské silniční pneumatiky, 8, 10, 12, 14 a jiné velikosti kol.

Velkoobchodní cena elektrických skútrů

Nejlepší velkoobchodní cena od China Rooder továrny na elektrické skútry.

Doručení

Dodání 7-60 dní závisí na modelech a množství.

Záruka na escooter

Záruka 12 měsíců na ovladač, motor a nabíječku, 6 měsíců na baterii, světla, pneumatiky. Všechny náhradní díly jsou k dispozici.

Certifikáty elektrických skútrů

CE FCC ROHS certifikáty, také máme MSDS, UN38.3 a transportní certifikace.

Videa

Prohlídka továrny

Elektrické koloběžky

Elektrická kola

Citycoco

Videa na YouTube – Elektrické skútry

Videa na YouTube – elektrická kola

Videa na YouTube – chopper citycoco

Videa na YouTube – náhradní díl na elektrický skútr a odstraňování problémů

Hot Tags:

escooter

city coco

elektrické kolo

elektrický motocykl

koloběžka citycoco

citycoco hm8

elektrická koloběžka s dlouhým dojezdem

továrna na elektrické skútry

Sbírka:

elektrické skútry

továrna citycoco

elektrická kola

elektrické motocykly

nejlepší skútr pro dospělé

koloběžka s velkými koly

terénní elektrická koloběžka

3kolová elektrická koloběžka

electric scooter manufacturer

Kategorie:

výrobce elektrických skútrů

městský výrobce kokosu

dodavatel elektrokol

továrna na elektrické motocykly

díly pro elektrické skútry

citycoco scooter

elektrický moped

mobilní skútry

Novinky:

elektrická koloběžka

citycoco

elektrické kolo

elektrický motocykl

elektroroller chopper

city coco

chopper citycoco

nejlepší elektrický skútr

 

Kupte 10 nejlepších elektrických skútrů online: https://www.ronzlla.com/

 

Kontaktujte prosím Číslo Whatsapp výrobce elektrických skútrů —

Kontaktujte nás hned teď a získejte nejlepší cenu za hromadnou objednávku!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík