elektrické kolo

výrobce elektrických kol

Objevte dokonalý zážitek z elektrického kola

Představení elektrického kola

Jste připraveni změnit své každodenní dojíždění nebo víkendová dobrodružství? Nehledejte nic jiného než naše špičkové elektrické kolo. Kombinací inovativní technologie, elegantního designu a ekologických funkcí je toto kolo nastaveno tak, aby změnilo způsob, jakým jezdíte.

Jízda bez námahy

Rozlučte se se šlapáním do kopce nebo proti silnému protivětru. Naše elektrokolo se svým výkonným motorem zbaví vaši jízdu námahy. Jednoduše zapněte režim elektrické podpory a pociťte zrychlení, když bez námahy kloužete ulicemi.

Silný výkon

Naše elektrické kolo vybavené vysoce výkonnou lithium-iontovou baterií nabízí velkorysý dojezd a působivou rychlost. Plavte se rychlostí až 20 mil za hodinu a užijte si svobodu objevovat dál, aniž byste se museli bát, že vám dojde energie.

Inteligentní design

Chápeme, že na stylu záleží stejně jako na funkčnosti. Proto se naše elektrokolo vyznačuje elegantním a moderním designem, který zaručeně zaujme. Díky lehkému rámu a ergonomickým řídítkům zažijete pokaždé pohodlnou a příjemnou jízdu.

Šetrné k životnímu prostředí

Výběrem našeho elektrického kola nejen zlepšíte svůj vlastní zážitek z jízdy, ale také pozitivně ovlivníte životní prostředí. S nulovými emisemi a sníženým hlukem je toto kolo perfektní volbou pro ekologicky smýšlející jedince, kteří chtějí snížit svou uhlíkovou stopu.

Pohodlí a všestrannost

Naše elektrické kolo je navrženo tak, aby bez problémů zapadlo do vašeho životního stylu. Ať už dojíždíte do práce, vyřizujete pochůzky nebo prozkoumáváte nové stezky, toto kolo nabízí pohodlí a všestrannost, kterou potřebujete. Je vybavena vestavěným LED světlometem pro lepší viditelnost a zadním nosičem pro přenášení vašich věcí.

Pokročilé bezpečnostní funkce

Vaše bezpečnost je naší nejvyšší prioritou. Proto je naše elektrokolo nabité pokročilými bezpečnostními prvky. Od citlivých kotoučových brzd pro spolehlivou brzdnou sílu až po robustní rám pro stabilitu, můžete jezdit s jistotou a vědět, že jste chráněni.

Snadná údržba

Zajistili jsme, aby údržba vašeho elektrického kola byla bezproblémová. Díky odolným součástem a uživatelsky přívětivému designu můžete snadno provádět běžné úkoly údržby. Náš specializovaný tým podpory je navíc vždy připraven vám pomoci s jakýmikoli dotazy nebo problémy, které můžete mít.

Zažijte budoucnost cyklistiky

Připojte se k elektrické revoluci a zažijte budoucnost cyklistiky s naším elektrokolem. Ať už jste ostřílený cyklista nebo začátečník, toto kolo je navrženo tak, aby zlepšilo váš zážitek z jízdy a dovedlo vás dále než kdy předtím. Rozlučte se s omezeními tradiční cyklistiky a přijměte sílu a svobodu elektřiny. Investujte do své cesty ještě dnes a objevte zcela nový svět možností s naším elektrickým jízdním kolem.

Kvalita – elektrická koloběžka pro dospělé

2024 2025 2026 vlastní výkonný motor: 350w 500w 1000w 2000w 3000w 4000w atd. Maximální rychlost: 25km/h, 60km/h, 80km/h, 90km/h, 120km/h a tak dále. Baterie: 10ah 12ah 13ah 20ah 30ah 40ah 50ah lithiová baterie na výběr. Najeto: 15 km až 120 km závisí na vašem požadavku. Brzdy, odpružení, terénní nebo městské silniční pneumatiky, 8, 10, 12, 14 a jiné velikosti kol.

Velkoobchodní cena elektrických skútrů

Nejlepší velkoobchodní cena od China Rooder továrny na elektrické skútry.

Doručení

Dodání 7-60 dní závisí na modelech a množství.

Záruka na escooter

Záruka 12 měsíců na ovladač, motor a nabíječku, 6 měsíců na baterii, světla, pneumatiky. Všechny náhradní díly jsou k dispozici.

Certifikáty elektrických skútrů

CE FCC ROHS certifikáty, také máme MSDS, UN38.3 a transportní certifikace.

Videa

Prohlídka továrny

Elektrické koloběžky

Elektrická kola

Citycoco

Videa na YouTube – Elektrické skútry

Videa na YouTube – elektrická kola

Videa na YouTube – chopper citycoco

Videa na YouTube – náhradní díl na elektrický skútr a odstraňování problémů

Hot Tags:

escooter

city coco

elektrické kolo

elektrický motocykl

koloběžka citycoco

citycoco hm8

elektrická koloběžka s dlouhým dojezdem

továrna na elektrické skútry

Sbírka:

elektrické skútry

továrna citycoco

elektrická kola

elektrické motocykly

nejlepší skútr pro dospělé

koloběžka s velkými koly

terénní elektrická koloběžka

3kolová elektrická koloběžka

electric scooter manufacturer

Kategorie:

výrobce elektrických skútrů

městský výrobce kokosu

dodavatel elektrokol

továrna na elektrické motocykly

díly pro elektrické skútry

citycoco scooter

elektrický moped

mobilní skútry

Novinky:

elektrická koloběžka

citycoco

elektrické kolo

elektrický motocykl

elektroroller chopper

city coco

chopper citycoco

nejlepší elektrický skútr

 

Kupte 10 nejlepších elektrických skútrů online: https://www.ronzlla.com/

 

Kontaktujte prosím Číslo Whatsapp výrobce elektrických skútrů —

Kontaktujte nás hned teď a získejte nejlepší cenu za hromadnou objednávku!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík