elektrofatbike

výrobce elektrokol

Prozkoumejte svět s naším elektrokolem

Objevte sílu našeho elektrokola

Jste připraveni vydat se na vzrušující dobrodružství a prozkoumat nádhernou přírodu? Naše elektrofatbike je dokonalým společníkem pro všechny vaše cesty v terénu. Díky silnému motoru a robustní konstrukci je toto kolo navrženo tak, aby zdolalo jakýkoli terén a poskytlo vám vzrušující zážitek z jízdy.

Uvolněte své dobrodružství

Ať už zdoláváte strmé kopce, písečné pláže nebo bahnité stezky, naše elektrofatbike vás tam snadno doveze. Tukové pneumatiky poskytují vynikající trakci a stabilitu, což vám umožní jezdit s jistotou na jakémkoli povrchu. Rozlučte se s omezeními a přijměte svobodu jít, kamkoli si vaše srdce přeje.

Jízda bez námahy

Díky elektromotoru můžete bez námahy proplouvat svými dobrodružstvími. Funkce pedálového asistenta poskytuje zvýšení výkonu při šlapání, takže stoupání do kopce je jako vánek. Už žádné námahy nebo příliš rychlé unavování – naše elektrokolo zajišťuje vždy hladkou a příjemnou jízdu.

Silný výkon

Naše elektrické kolo fatbike, vybavené vysoce výkonným motorem, poskytuje působivou rychlost a zrychlení. Ať už křižujete ulicemi města nebo se řítíte drsným terénem, pocítíte vzrušení z jízdy. Díky několika nastavením rychlosti si můžete vybrat úroveň asistence, která vyhovuje vašim preferencím a jízdním podmínkám.

Baterie s dlouhou výdrží

Naše elektrokolo je vybaveno baterií s dlouhou výdrží, která vám umožní urazit vzdálenost. Na jedno nabití můžete jezdit hodiny, aniž byste se museli bát, že vám dojde energie. Ať už plánujete jednodenní výlet nebo vícedenní dobrodružství, naše kolo vás podrží.

Odolná a spolehlivá

Chápeme, že životnost je u outdoorového vybavení klíčová. To je důvod, proč je naše elektrofatbike vyrobeno tak, aby vydrželo. S odolným rámem a vysoce kvalitními komponenty odolá nejtěžším podmínkám a poskytne vám roky spolehlivého výkonu. Jezděte sebevědomě s vědomím, že vaše kolo zvládne tuto výzvu.

Pohodlné a nastavitelné

Věříme, že pohodlí je klíčem k radosti z jízdy. Naše elektrofatbike se vyznačuje pohodlným sedlem a ergonomickými řídítky, které zajišťují příjemný zážitek z jízdy i na dlouhých cestách. Navíc nastavitelná výška sedla a poloha řídítek na kole vám umožní najít perfektní přizpůsobení vašemu tělu, snížit únavu a zvýšit vaše celkové pohodlí.

Šetrné k životnímu prostředí

Výběrem našeho elektrofatbiku nejenže přijímáte dobrodružství, ale také pozitivně ovlivňujete životní prostředí. S nulovými emisemi a sníženou uhlíkovou stopou jsou elektrická kola udržitelnou alternativou k tradičním způsobům dopravy. Připojte se k hnutí za zelenější budoucnost a užijte si jízdy bez viny.

Závěr

Jste připraveni vydat se na nezapomenutelná dobrodružství? Naše elektrokolo je vaší vstupenkou k objevování světa s lehkostí a vzrušením. Díky svému silnému výkonu, baterii s dlouhou výdrží a odolné konstrukci je toto kolo navrženo tak, aby vás vzalo, kamkoli si vaše srdce přeje. Rozlučte se s omezeními a přijměte svobodu otevřené cesty. Vyberte si naše elektrické kolo a nechte dobrodružství začít!

Kvalita – elektrická koloběžka pro dospělé

2024 2025 2026 vlastní výkonný motor: 350w 500w 1000w 2000w 3000w 4000w atd. Maximální rychlost: 25km/h, 60km/h, 80km/h, 90km/h, 120km/h a tak dále. Baterie: 10ah 12ah 13ah 20ah 30ah 40ah 50ah lithiová baterie na výběr. Najeto: 15 km až 120 km závisí na vašem požadavku. Brzdy, odpružení, terénní nebo městské silniční pneumatiky, 8, 10, 12, 14 a jiné velikosti kol.

Velkoobchodní cena elektrických skútrů

Nejlepší velkoobchodní cena od China Rooder továrny na elektrické skútry.

Doručení

Dodání 7-60 dní závisí na modelech a množství.

Záruka na escooter

Záruka 12 měsíců na ovladač, motor a nabíječku, 6 měsíců na baterii, světla, pneumatiky. Všechny náhradní díly jsou k dispozici.

Certifikáty elektrických skútrů

CE FCC ROHS certifikáty, také máme MSDS, UN38.3 a transportní certifikace.

Videa

Prohlídka továrny

Elektrické koloběžky

Elektrická kola

Citycoco

Videa na YouTube – Elektrické skútry

Videa na YouTube – elektrická kola

Videa na YouTube – chopper citycoco

Videa na YouTube – náhradní díl na elektrický skútr a odstraňování problémů

Hot Tags:

escooter

city coco

elektrické kolo

elektrický motocykl

koloběžka citycoco

citycoco hm8

elektrická koloběžka s dlouhým dojezdem

továrna na elektrické skútry

Sbírka:

elektrické skútry

továrna citycoco

elektrická kola

elektrické motocykly

nejlepší skútr pro dospělé

koloběžka s velkými koly

terénní elektrická koloběžka

3kolová elektrická koloběžka

electric scooter manufacturer

Kategorie:

výrobce elektrických skútrů

městský výrobce kokosu

dodavatel elektrokol

továrna na elektrické motocykly

díly pro elektrické skútry

citycoco scooter

elektrický moped

mobilní skútry

Novinky:

elektrická koloběžka

citycoco

elektrické kolo

elektrický motocykl

elektroroller chopper

city coco

chopper citycoco

nejlepší elektrický skútr

 

Kupte 10 nejlepších elektrických skútrů online: https://www.ronzlla.com/

 

Kontaktujte prosím Číslo Whatsapp výrobce elektrických skútrů —

Kontaktujte nás hned teď a získejte nejlepší cenu za hromadnou objednávku!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík