e jízdní kolo

výrobce jízdních kol e

Mocha e Bicycle – dokonalé spojení stylu a pohodlí

Představujeme Mocha e Bicycle

Jste připraveni zažít budoucnost dopravy? Nehledejte nic jiného než Mocha e Bicycle. Díky kombinaci elegantního designu, špičkové technologie a ekologických funkcí je toto elektrické kolo dokonalou kombinací stylu a pohodlí.

Dojíždění bez námahy

Rozlučte se s dopravními zácpami a přeplněnou veřejnou dopravou. S Mocha e Bicycle se vaše každodenní dojíždění promění v příjemný zážitek bez námahy. Výkonný elektromotor zajišťuje plynulou akceleraci, což vám umožní bez námahy klouzat ulicemi. Ať už míříte do práce, vyřizujete pochůzky nebo prostě jen prozkoumáváte město, Mocha e Bicycle vás tam dostane stylově.

Výkonný a účinný

Nenechte se zmást jeho elegantním designem. Mocha e Bicycle je skvělý, pokud jde o výkon a efektivitu. Toto elektrokolo, vybavené vysokokapacitní lithium-iontovou baterií, nabízí působivý dojezd až 50 mil na jedno nabití. Ať už zdoláváte strmé kopce nebo křižujete po rovných silnicích, výkonný motor Mocha e Bicycle zajistí hladkou jízdu bez námahy.

Stylové a pohodlné

Díky svému elegantnímu a modernímu designu se Mocha e Bicycle zaručeně otočí, ať jste kdekoli. Lehký hliníkový rám nejen zvyšuje estetiku kola, ale také usnadňuje manévrování. Pohodlné sedlo a ergonomická řídítka poskytují uvolněnou jízdní pozici, což vám umožní užít si cestu naplno.

Chytré a propojené

Mocha e Bicycle není jen způsob dopravy; je to chytrý společník. Připojte svůj smartphone k integrovanému displeji motocyklu a získejte přístup k řadě funkcí. Od sledování vaší vzdálenosti a rychlosti až po navigaci městem, chytrý displej Mocha e Bicycle vás udrží ve spojení a pod kontrolou.

Bezpečnost na prvním místě

Vaše bezpečnost je naší nejvyšší prioritou. Mocha e Bicycle je vybavena pokročilými bezpečnostními prvky, které zajišťují bezpečnou a bezstarostnou jízdu. Integrovaná LED světla zajišťují viditelnost za špatných světelných podmínek, zatímco citlivé kotoučové brzdy nabízejí spolehlivou brzdnou sílu. S Mocha e Bicycle můžete jezdit s jistotou a vědět, že jste chráněni.

Šetrné k životnímu prostředí

Volbou Mocha e Bicycle neučiníte chytrou volbu jen pro sebe, ale také pro životní prostředí. S nulovými emisemi a sníženou uhlíkovou stopou je toto elektrické kolo udržitelnou alternativou k tradiční dopravě. Připojte se k zelené revoluci a udělejte pozitivní dopad na planetu s Mocha e Bicycle.

Závěr

Zažijte budoucnost dopravy s Mocha e Bicycle. Díky svému stylovému designu, vysokému výkonu a ekologickým funkcím je toto elektrokolo perfektní volbou pro městské dojíždějící, dobrodružné nadšence a ekologicky smýšlející jedince. Dejte sbohem dopravním zácpám a přivítejte zelenější a příjemnější způsob cestování. Pořiďte si své kolo Mocha e Bicycle ještě dnes a přijměte novou éru mobility.

Kvalita – elektrická koloběžka pro dospělé

2024 2025 2026 vlastní výkonný motor: 350w 500w 1000w 2000w 3000w 4000w atd. Maximální rychlost: 25km/h, 60km/h, 80km/h, 90km/h, 120km/h a tak dále. Baterie: 10ah 12ah 13ah 20ah 30ah 40ah 50ah lithiová baterie na výběr. Najeto: 15 km až 120 km závisí na vašem požadavku. Brzdy, odpružení, terénní nebo městské silniční pneumatiky, 8, 10, 12, 14 a jiné velikosti kol.

Velkoobchodní cena elektrických skútrů

Nejlepší velkoobchodní cena od China Rooder továrny na elektrické skútry.

Doručení

Dodání 7-60 dní závisí na modelech a množství.

Záruka na escooter

Záruka 12 měsíců na ovladač, motor a nabíječku, 6 měsíců na baterii, světla, pneumatiky. Všechny náhradní díly jsou k dispozici.

Certifikáty elektrických skútrů

CE FCC ROHS certifikáty, také máme MSDS, UN38.3 a transportní certifikace.

Videa

Prohlídka továrny

Elektrické koloběžky

Elektrická kola

Citycoco

Videa na YouTube – Elektrické skútry

Videa na YouTube – elektrická kola

Videa na YouTube – chopper citycoco

Videa na YouTube – náhradní díl na elektrický skútr a odstraňování problémů

Hot Tags:

escooter

city coco

elektrické kolo

elektrický motocykl

koloběžka citycoco

citycoco hm8

elektrická koloběžka s dlouhým dojezdem

továrna na elektrické skútry

Sbírka:

elektrické skútry

továrna citycoco

elektrická kola

elektrické motocykly

nejlepší skútr pro dospělé

koloběžka s velkými koly

terénní elektrická koloběžka

3kolová elektrická koloběžka

electric scooter manufacturer

Kategorie:

výrobce elektrických skútrů

městský výrobce kokosu

dodavatel elektrokol

továrna na elektrické motocykly

díly pro elektrické skútry

citycoco scooter

elektrický moped

mobilní skútry

Novinky:

elektrická koloběžka

citycoco

elektrické kolo

elektrický motocykl

elektroroller chopper

city coco

chopper citycoco

nejlepší elektrický skútr

 

Kupte 10 nejlepších elektrických skútrů online: https://www.ronzlla.com/

 

Kontaktujte prosím Číslo Whatsapp výrobce elektrických skútrů —

Kontaktujte nás hned teď a získejte nejlepší cenu za hromadnou objednávku!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík