jízdní kolo s pomocným pedálem

výrobce jízdních kol s pomocným pedálem

Zažijte radost z jízdy na kole s asistenčním pedálem

Představujeme kolo s asistenčním pedálem

Už vás nebaví každodenní dojíždění nebo hledáte zábavný a ekologický způsob prozkoumat venku? Nehledejte nic jiného než jízdní kolo s podporou pedálů. Tento inovativní způsob přepravy spojuje výhody tradičního jízdního kola s pohodlím elektromotoru a poskytuje vám snadný a příjemný zážitek z jízdy.

Jak to funguje?

Jízdní kolo s pomocným pedálem, známé také jako elektrokolo nebo elektrokolo, funguje na základě integrace malého elektromotoru do rámu. Tento motor je navržen tak, aby vám pomohl při šlapání a usnadnil jízdu do kopce, proti silnému protivětru nebo na delší vzdálenosti. Když začnete šlapat, motor se automaticky rozběhne a posílí vaše úsilí. Můžete si vybrat požadovanou úroveň pomoci, od jemného zatlačení až po silnější zrychlení. To vám umožní přizpůsobit si zážitek z jízdy na základě vaší kondice, terénu nebo požadované rychlosti.

Výhody jízdního kola s pomocným pedálem

1. Jízda bez námahy: S funkcí pomocného pedálu můžete bez námahy zdolávat kopce a překonávat delší vzdálenosti, aniž byste se zapotili. Dejte sbohem námaze a únavě spojené s tradičními jízdními koly. 2. Doprava šetrná k životnímu prostředí: Výběrem jízdního kola s podporou pedálů pozitivně ovlivňujete životní prostředí. Tato kola produkují nulové emise a snižují vaši uhlíkovou stopu, což z nich dělá ekologickou alternativu k automobilům nebo motocyklům. 3. Zdraví a kondice: Nenechte se zmást elektrickým motorem – jízda na kole s podporou pedálů stále vyžaduje šlapání a zapojování svalů. Je to skvělý způsob, jak začlenit cvičení do každodenní rutiny, zlepšit kardiovaskulární zdraví a posílit nohy. 4. Úspora nákladů: S rostoucími cenami pohonných hmot a nákladů na údržbu může být vlastnictví auta nebo motocyklu drahé. Kolo s asistenčním pedálem nabízí cenově výhodný způsob přepravy, který vám ušetří peníze za palivo, poplatky za parkování a údržbu.

Funkce a specifikace

Naše jízdní kola s pomocným pedálem jsou navržena s ohledem na vaše pohodlí a bezpečnost. Zde jsou některé klíčové vlastnosti:

  • Lehký a odolný rám: Naše kola jsou vyrobena tak, aby vydržela, s lehkým, ale pevným rámem, který zajišťuje hladkou a stabilní jízdu.
  • Více režimů jízdy: Vyberte si z různých jízdních režimů, včetně eco, normal a sport, podle vašich preferencí a jízdních podmínek.
  • Baterie s dlouhou výdrží: Elektromotor je poháněn vysokokapacitní baterií, která poskytuje dojezd až až 50 mil na jedno nabití, v závislosti na terénu a úrovni použité asistence.
  • Reagující brzdy: Naše kola s asistenčním pedálem, vybavená spolehlivými brzdami, nabízejí vynikající brzdnou sílu a zajišťují vaši bezpečnost na silnici.< /li>
  • Pohodlné sedadlo a ergonomický design: Užijte si pohodlnou jízdu s dobře polstrovaným sedadlem a ergonomickým designem, který snižuje namáhání vašich zad a zápěstí.

Závěr

Zažijte radost z jízdy s jízdním kolem s podporou pedálů. Ať už dojíždíte do práce, vyřizujete pochůzky nebo si prostě užíváte pohodovou jízdu, tato kola nabízejí pohodlný, ekologický a příjemný způsob cestování. Dejte sbohem dopravním zácpám a přivítejte zdravější a udržitelnější životní styl. Investujte do jízdního kola s pomocným pedálem ještě dnes a objevte svobodu a vzrušení, které přináší jízda bez námahy.

Kvalita – elektrická koloběžka pro dospělé

2024 2025 2026 vlastní výkonný motor: 350w 500w 1000w 2000w 3000w 4000w atd. Maximální rychlost: 25km/h, 60km/h, 80km/h, 90km/h, 120km/h a tak dále. Baterie: 10ah 12ah 13ah 20ah 30ah 40ah 50ah lithiová baterie na výběr. Najeto: 15 km až 120 km závisí na vašem požadavku. Brzdy, odpružení, terénní nebo městské silniční pneumatiky, 8, 10, 12, 14 a jiné velikosti kol.

Velkoobchodní cena elektrických skútrů

Nejlepší velkoobchodní cena od China Rooder továrny na elektrické skútry.

Doručení

Dodání 7-60 dní závisí na modelech a množství.

Záruka na escooter

Záruka 12 měsíců na ovladač, motor a nabíječku, 6 měsíců na baterii, světla, pneumatiky. Všechny náhradní díly jsou k dispozici.

Certifikáty elektrických skútrů

CE FCC ROHS certifikáty, také máme MSDS, UN38.3 a transportní certifikace.

Videa

Prohlídka továrny

Elektrické koloběžky

Elektrická kola

Citycoco

Videa na YouTube – Elektrické skútry

Videa na YouTube – elektrická kola

Videa na YouTube – chopper citycoco

Videa na YouTube – náhradní díl na elektrický skútr a odstraňování problémů

Hot Tags:

escooter

city coco

elektrické kolo

elektrický motocykl

koloběžka citycoco

citycoco hm8

elektrická koloběžka s dlouhým dojezdem

továrna na elektrické skútry

Sbírka:

elektrické skútry

továrna citycoco

elektrická kola

elektrické motocykly

nejlepší skútr pro dospělé

koloběžka s velkými koly

terénní elektrická koloběžka

3kolová elektrická koloběžka

electric scooter manufacturer

Kategorie:

výrobce elektrických skútrů

městský výrobce kokosu

dodavatel elektrokol

továrna na elektrické motocykly

díly pro elektrické skútry

citycoco scooter

elektrický moped

mobilní skútry

Novinky:

elektrická koloběžka

citycoco

elektrické kolo

elektrický motocykl

elektroroller chopper

city coco

chopper citycoco

nejlepší elektrický skútr

 

Kupte 10 nejlepších elektrických skútrů online: https://www.ronzlla.com/

 

Kontaktujte prosím Číslo Whatsapp výrobce elektrických skútrů —

Kontaktujte nás hned teď a získejte nejlepší cenu za hromadnou objednávku!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík