posilovací kolo

výrobce kol s posilovačem

Power Assist Bike – Revoluce ve vašem zážitku z jízdy na kole

Představujeme Power Assist Bike, dokonalé spojení nejmodernější technologie a tradiční cyklistiky. Ať už jste ostřílený cyklista nebo teprve začínáte, naše kolo s posilovačem je navrženo tak, aby zlepšilo váš zážitek z jízdy a učinilo každou cestu příjemnější a bez námahy.

Jízda bez námahy s Power Assist

Pryč jsou dny, kdy jsme bojovali do kopce nebo bojovali se silným protivětrem. Naše kolo s posilovačem je vybaveno inovativním elektromotorem, který poskytuje extra zvýšení výkonu, když to nejvíce potřebujete. Jednoduchým stisknutím tlačítka můžete aktivovat režim posilování a cítit rozdíl, když se motor spustí, aby vás bez námahy poháněl vpřed. Dejte sbohem únavě a přivítejte plynulejší a příjemnější jízdu.

Vylepšený výkon a ovládání

Naše kolo s posilovačem je vybaveno pokročilými funkcemi, které vám umožní přizpůsobit si zážitek z jízdy. Díky několika úrovním podpory výkonu si můžete zvolit intenzitu podpory podle svých preferencí a terénu, ve kterém jedete. Ať už chcete jemné posílení nebo silnější tlak, naše kolo se přizpůsobí vašim potřebám. Systém podpory výkonu se navíc hladce integruje s převody motocyklu a zajišťuje hladký přechod mezi manuálním a elektrickým pohonem. Budete mít naprostou kontrolu nad svou jízdou, budete bez námahy řadit rychlostní stupně a upravovat úroveň podpory tak, aby vyhovovala vašemu stylu jízdy.

Dlouhotrvající životnost baterie

Naše kolo s posilovačem je poháněno vysokokapacitní lithium-iontovou baterií, která poskytuje dlouhotrvající výkon. Na jedno nabití si můžete užívat hodiny jízdy bez obav, že vám dojde energie. Baterie je snadno dobíjecí a můžete ji pohodlně zapojit doma nebo v kanceláři. Rozlučte se s úzkostí z rozsahu a prozkoumejte nové obzory s důvěrou.

Komfort a styl

Chápeme, že pohodlí je při jízdě na kole prvořadé. Proto je naše kolo s posilovačem navrženo s ohledem na ergonomii. Rám je vyroben z lehkých a odolných materiálů, které zajišťují hladkou a pohodlnou jízdu. Sedlo a řídítka jsou nastavitelné, což vám umožní najít perfektní jízdní pozici pro optimální pohodlí a kontrolu. Pokud jde o styl, naše kolo s posilovačem kombinuje elegantní estetiku s moderními designovými prvky. Ať už projíždíte ulicemi města nebo prozkoumáváte malebné stezky, s poutavým vzhledem našeho motocyklu vás zaujme.

Přeprava šetrná k životnímu prostředí

Výběrem jízdního kola s posilovačem prospíváte nejen sobě, ale také svému životnímu prostředí. Naše kolo produkuje nulové emise a snižuje vaši uhlíkovou stopu ve srovnání s tradičními způsoby dopravy. Můžete si užívat svobody jízdy na kole a zároveň přispívat k čistší a zelenější planetě.

Závěr

Zažijte budoucnost cyklistiky s naším posilovacím kolem. Dejte sbohem namáhavým jízdám a přivítejte šlapání bez námahy. Díky pokročilé technologii, přizpůsobitelným funkcím a závazku k pohodlí a stylu je naše kolo s posilovačem dokonalým společníkem pro všechna vaše cyklistická dobrodružství. Využijte sílu inovací a změňte své zážitky z jízdy na kole ještě dnes.

Kvalita – elektrická koloběžka pro dospělé

2024 2025 2026 vlastní výkonný motor: 350w 500w 1000w 2000w 3000w 4000w atd. Maximální rychlost: 25km/h, 60km/h, 80km/h, 90km/h, 120km/h a tak dále. Baterie: 10ah 12ah 13ah 20ah 30ah 40ah 50ah lithiová baterie na výběr. Najeto: 15 km až 120 km závisí na vašem požadavku. Brzdy, odpružení, terénní nebo městské silniční pneumatiky, 8, 10, 12, 14 a jiné velikosti kol.

Velkoobchodní cena elektrických skútrů

Nejlepší velkoobchodní cena od China Rooder továrny na elektrické skútry.

Doručení

Dodání 7-60 dní závisí na modelech a množství.

Záruka na escooter

Záruka 12 měsíců na ovladač, motor a nabíječku, 6 měsíců na baterii, světla, pneumatiky. Všechny náhradní díly jsou k dispozici.

Certifikáty elektrických skútrů

CE FCC ROHS certifikáty, také máme MSDS, UN38.3 a transportní certifikace.

Videa

Prohlídka továrny

Elektrické koloběžky

Elektrická kola

Citycoco

Videa na YouTube – Elektrické skútry

Videa na YouTube – elektrická kola

Videa na YouTube – chopper citycoco

Videa na YouTube – náhradní díl na elektrický skútr a odstraňování problémů

Hot Tags:

escooter

city coco

elektrické kolo

elektrický motocykl

koloběžka citycoco

citycoco hm8

elektrická koloběžka s dlouhým dojezdem

továrna na elektrické skútry

Sbírka:

elektrické skútry

továrna citycoco

elektrická kola

elektrické motocykly

nejlepší skútr pro dospělé

koloběžka s velkými koly

terénní elektrická koloběžka

3kolová elektrická koloběžka

electric scooter manufacturer

Kategorie:

výrobce elektrických skútrů

městský výrobce kokosu

dodavatel elektrokol

továrna na elektrické motocykly

díly pro elektrické skútry

citycoco scooter

elektrický moped

mobilní skútry

Novinky:

elektrická koloběžka

citycoco

elektrické kolo

elektrický motocykl

elektroroller chopper

city coco

chopper citycoco

nejlepší elektrický skútr

 

Kupte 10 nejlepších elektrických skútrů online: https://www.ronzlla.com/

 

Kontaktujte prosím Číslo Whatsapp výrobce elektrických skútrů —

Kontaktujte nás hned teď a získejte nejlepší cenu za hromadnou objednávku!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík