e motor skútru

výrobce skútrových motorů

Síla za vaším elektrickým skútrem – Představení motoru skútru E

Uvolněte sílu motoru skútru E

Jste připraveni zažít vzrušení z projíždění ulicemi s vítr ve vlasech? Nehledejte nic jiného než naše elektrické skútry poháněné neuvěřitelným motorem E Scooter. Tento kompaktní, ale výkonný motor je tlukoucím srdcem našich elektronických skútrů a pokaždé poskytuje hladkou a vzrušující jízdu.

Malá velikost, velký výkon

Nenechte se zmást její malou velikostí. E Scooter Motor je skvělý, pokud jde o výkon. Tento motor, navržený pomocí nejmodernější technologie, poskytuje silné zrychlení, což vám umožní bez námahy projíždět provozem. Jeho kompaktní velikost také znamená, že naše elektrické skútry jsou lehké a snadno se s nimi manévruje, takže jsou ideální pro dojíždění do města nebo víkendová dobrodružství.

Efektivita v celé své kráse

Chápeme důležitost účinnosti, zejména pokud jde o elektrická vozidla. To je důvod, proč je E Scooter Motor navržen tak, aby optimalizoval spotřebu energie a poskytl vám více kilometrů na jedno nabití. S tímto motorem můžete ujet kilometr navíc (doslova!), aniž byste se museli bát, že vám dojde výkon. Jeho inteligentní design navíc zajišťuje minimální energetické ztráty, což z něj činí volbu šetrnou k životnímu prostředí.

Tichý provoz s šepotem

Rozlučte se s hlučnými motory a těšte se na klidnou jízdu. E Scooter Motor pracuje s tichou přesností a umožňuje vám klouzat ulicemi, aniž byste rušili klid. Ať už dojíždíte do práce nebo si užíváte pohodovou jízdu, můžete si být jisti, že vaše elektrická koloběžka nenaruší klid vašeho okolí.

Postaveno tak, aby vydrželo

Věříme ve vytváření produktů, které obstojí ve zkoušce času, a motor E Scooter není výjimkou. Tento motor byl vyroben s ohledem na odolnost a je navržen tak, aby vydržel náročné každodenní používání. Je zkonstruován tak, aby vydržel a zajišťuje, že si můžete užít nespočet jízd, aniž byste se museli obávat selhání motoru nebo poruchy. S našimi elektrickými koloběžkami investujete do spolehlivého a trvanlivého způsobu dopravy.

Snadná údržba

Víme, že pohodlí je klíčem, a proto jsme údržbu učinili hračkou. Motor E Scooter vyžaduje minimální údržbu, což vám šetří čas a námahu. Díky pravidelným kontrolám a jednoduchým úkonům údržby můžete udržet svůj elektrický skútr v hladkém chodu po mnoho let. Rozlučte se s komplikovanými rutinami údržby a přivítejte bezproblémovou jízdu.

Upgradujte svou jízdu ještě dnes

Jste připraveni posunout svou jízdu na další úroveň? Upgradujte na elektrický skútr poháněný pozoruhodným E Scooter Motor. Zažijte vzrušení, efektivitu a spolehlivost, kterou může poskytnout pouze náš motor. Ať už denně dojíždíte nebo cestujete o víkendu, naše elektrické skútry přinesou revoluci do vaší jízdy. Připravte se přijmout budoucnost dopravy s E Scooter Motor.

Kvalita – elektrická koloběžka pro dospělé

2024 2025 2026 vlastní výkonný motor: 350w 500w 1000w 2000w 3000w 4000w atd. Maximální rychlost: 25km/h, 60km/h, 80km/h, 90km/h, 120km/h a tak dále. Baterie: 10ah 12ah 13ah 20ah 30ah 40ah 50ah lithiová baterie na výběr. Najeto: 15 km až 120 km závisí na vašem požadavku. Brzdy, odpružení, terénní nebo městské silniční pneumatiky, 8, 10, 12, 14 a jiné velikosti kol.

Velkoobchodní cena elektrických skútrů

Nejlepší velkoobchodní cena od China Rooder továrny na elektrické skútry.

Doručení

Dodání 7-60 dní závisí na modelech a množství.

Záruka na escooter

Záruka 12 měsíců na ovladač, motor a nabíječku, 6 měsíců na baterii, světla, pneumatiky. Všechny náhradní díly jsou k dispozici.

Certifikáty elektrických skútrů

CE FCC ROHS certifikáty, také máme MSDS, UN38.3 a transportní certifikace.

Videa

Prohlídka továrny

Elektrické koloběžky

Elektrická kola

Citycoco

Videa na YouTube – Elektrické skútry

Videa na YouTube – elektrická kola

Videa na YouTube – chopper citycoco

Videa na YouTube – náhradní díl na elektrický skútr a odstraňování problémů

Hot Tags:

escooter

city coco

elektrické kolo

elektrický motocykl

koloběžka citycoco

citycoco hm8

elektrická koloběžka s dlouhým dojezdem

továrna na elektrické skútry

Sbírka:

elektrické skútry

továrna citycoco

elektrická kola

elektrické motocykly

nejlepší skútr pro dospělé

koloběžka s velkými koly

terénní elektrická koloběžka

3kolová elektrická koloběžka

electric scooter manufacturer

Kategorie:

výrobce elektrických skútrů

městský výrobce kokosu

dodavatel elektrokol

továrna na elektrické motocykly

díly pro elektrické skútry

citycoco scooter

elektrický moped

mobilní skútry

Novinky:

elektrická koloběžka

citycoco

elektrické kolo

elektrický motocykl

elektroroller chopper

city coco

chopper citycoco

nejlepší elektrický skútr

 

Kupte 10 nejlepších elektrických skútrů online: https://www.ronzlla.com/

 

Kontaktujte prosím Číslo Whatsapp výrobce elektrických skútrů —

Kontaktujte nás hned teď a získejte nejlepší cenu za hromadnou objednávku!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík