skútr

výrobce skútru

Skútr – váš spolehlivý a stylový způsob přepravy

Představujeme koloběžku, dokonalé řešení pro každého, kdo hledá spolehlivý a stylový způsob přepravy. Ať už potřebujete dojíždět do práce, vyřizovat pochůzky nebo si jen užívat pohodovou jízdu po městě, Scooter vám pomůže.

Účinnost a pohodlí

Díky kompaktnímu designu a lehkému rámu se skútr neuvěřitelně snadno manévruje v provozu a pohybuje se ve stísněných prostorách. Rozlučte se se starostmi s hledáním parkovacích míst nebo čekáním v dlouhých frontách na veřejnou dopravu. Se Scooterem můžete projet ulicemi města a dorazit do cíle během okamžiku.

Silný výkon

Nenechte se zmást jeho velikostí – skútr je skvělý, pokud jde o výkon. Je vybaven výkonným motorem a poskytuje plynulou akceleraci a působivé maximální rychlosti. Ať už zdoláváte kopce nebo křižujete po rovných silnicích, Scooter pokaždé zajistí vzrušující jízdu.

Komfort a bezpečnost

Vaše pohodlí a bezpečnost jsou naše nejvyšší priority. Koloběžka je vybavena pohodlným sedlem a ergonomickými řídítky, které vám umožní jezdit celé hodiny bez jakéhokoli nepohodlí. Dodává se také s pokročilými bezpečnostními funkcemi, jako jsou citlivé brzdy a jasná LED světla, které zajišťují maximální viditelnost a kontrolu na silnici.

Styl a přizpůsobení

Vyjádřete svou individualitu pomocí široké škály stylových designů a barevných možností skútru. Ať už dáváte přednost klasickému vzhledu nebo odvážnému a živému stylu, existuje skútr, který vyhovuje vašemu vkusu. Kromě toho si můžete svůj skútr přizpůsobit příslušenstvím, jako jsou úložné prostory, držáky na telefon a další, takže bude jedinečně váš.

Ekologické a nákladově efektivní

Připojte se k zelenému hnutí se skútrem, který jezdí na čisté a účinné palivo. Nejen, že snížíte svou uhlíkovou stopu, ale také ušetříte peníze za palivo. Vynikající spotřeba paliva skútru zajišťuje, že můžete ujet vzdálenost, aniž byste se museli vymanit.

Snadná údržba

Chápeme, že váš čas je cenný, a proto je skútr navržen pro snadnou údržbu. Díky uživatelsky přívětivým funkcím a přístupným částem můžete rychle provádět běžné úkoly údržby nebo vyhledat pomoc profesionála. Věnujte méně času starostem s údržbou a více času užívání si otevřené silnice.

Spokojenost zákazníka zaručena

Ve společnosti Scooter jsme hrdí na to, že poskytujeme výjimečné služby zákazníkům. Náš tým se věnuje zajištění vaší spokojenosti od okamžiku nákupu. Nabízíme záruky, spolehlivou poprodejní podporu a síť autorizovaných servisních středisek, která uspokojí vaše potřeby. Vaše důvěra a loajalita jsou našimi hnacími silami.

Zažijte rozdíl ve Scooter

Jste připraveni vylepšit své zkušenosti s přepravou? Vyberte si skútr a užijte si perfektní kombinaci účinnosti, výkonu, stylu a cenové dostupnosti. Připojte se k rostoucí komunitě spokojených jezdců Scooter a objevte svobodu a radost z jízdy na Scooter ještě dnes.

Kvalita – elektrická koloběžka pro dospělé

2024 2025 2026 vlastní výkonný motor: 350w 500w 1000w 2000w 3000w 4000w atd. Maximální rychlost: 25km/h, 60km/h, 80km/h, 90km/h, 120km/h a tak dále. Baterie: 10ah 12ah 13ah 20ah 30ah 40ah 50ah lithiová baterie na výběr. Najeto: 15 km až 120 km závisí na vašem požadavku. Brzdy, odpružení, terénní nebo městské silniční pneumatiky, 8, 10, 12, 14 a jiné velikosti kol.

Velkoobchodní cena elektrických skútrů

Nejlepší velkoobchodní cena od China Rooder továrny na elektrické skútry.

Doručení

Dodání 7-60 dní závisí na modelech a množství.

Záruka na escooter

Záruka 12 měsíců na ovladač, motor a nabíječku, 6 měsíců na baterii, světla, pneumatiky. Všechny náhradní díly jsou k dispozici.

Certifikáty elektrických skútrů

CE FCC ROHS certifikáty, také máme MSDS, UN38.3 a transportní certifikace.

Videa

Prohlídka továrny

Elektrické koloběžky

Elektrická kola

Citycoco

Videa na YouTube – Elektrické skútry

Videa na YouTube – elektrická kola

Videa na YouTube – chopper citycoco

Videa na YouTube – náhradní díl na elektrický skútr a odstraňování problémů

Hot Tags:

escooter

city coco

elektrické kolo

elektrický motocykl

koloběžka citycoco

citycoco hm8

elektrická koloběžka s dlouhým dojezdem

továrna na elektrické skútry

Sbírka:

elektrické skútry

továrna citycoco

elektrická kola

elektrické motocykly

nejlepší skútr pro dospělé

koloběžka s velkými koly

terénní elektrická koloběžka

3kolová elektrická koloběžka

electric scooter manufacturer

Kategorie:

výrobce elektrických skútrů

městský výrobce kokosu

dodavatel elektrokol

továrna na elektrické motocykly

díly pro elektrické skútry

citycoco scooter

elektrický moped

mobilní skútry

Novinky:

elektrická koloběžka

citycoco

elektrické kolo

elektrický motocykl

elektroroller chopper

city coco

chopper citycoco

nejlepší elektrický skútr

 

Kupte 10 nejlepších elektrických skútrů online: https://www.ronzlla.com/

 

Kontaktujte prosím Číslo Whatsapp výrobce elektrických skútrů —

Kontaktujte nás hned teď a získejte nejlepší cenu za hromadnou objednávku!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík